Nieinwazyjna medycyna estetyczna

Laserowa medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna, to dział medycyny, który w ostatnich latach cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Laserowe odmładzanie twarzy w Poznań Eurodent, to propozycja szczególnie dla tych, którzy chcą poprawić swój wygląd bez stosowania drastycznych metod i skalpela. Proponujemy Państwu odmładzanie twarzy laserem najnowszej generacji. 

Laser na twarz

W gabinecie Eurodent dysponujemy najnowszym laserem diodowym, który z powodzeniem sprawdza się przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Efekty działania lasera na twarzy widać już po pierwszym zabiegu. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal, laser SMARTmPRO od firmy Lasotronix, powoduje widoczną poprawę stanu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg laserowy na twarz indukuje znaczne spłycenie zmarszczek, wygładzenie skóry. Efektem zastosowania lasera na twarz jest również rozświetlenie, przywrócenie skórze zdrowego wyglądu i znaczny wzrost jej elastyczności. Wytworzone podczas sesji światło i ciepło powodują stymulację syntezy włókien kolagenowych, które są rusztowaniem dla skóry. Laserowe zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w naszym gabinecie przez cały rok. Oferowany Państwu laserowy zabieg na twarz, jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. W trakcie zabiegu oraz tuż po nim, stosujemy najwyższej klasy włoskie kosmetyki firmy Tebiskin. Produkty te, oddziaływują na biologię molekularną skóry. W gabinecie Eurodent wiemy jak sprawić, by efekt działania lasera na twarz był skuteczny i długofalowy.

Laser na trądzik

Nieinwazyjna medycyna estetyczna w gabinecie Eurodent, to nie tylko laserowe usuwanie zmarszczek, czy odmładzanie twarzy laserem. Dzięki naszemu nowoczesnemu sprzętowi i odpowiednim preparatom kosmetycznym, jesteśmy w stanie w znaczącym stopniu zredukować stany zapalne, wypryski i zaskórniki. Działanie lasera na trądzik jest w pełni bezpieczne i niesamowicie skuteczne. Laserowe usuwanie trądziku polega na bakteriobójczym działaniu światła w połączeniu z odpowiednim fotouczulaczem. Światło lasera niszczy bakterie oraz działa biomodulacyjne, zmniejszając stany zapalne z równoczesnym pobudzeniem procesów gojenia. Działanie lasera na trądzik jest bardzo szerokie. Zabieg wykonywany w naszym gabinecie, nie tylko zmniejsza aktualnie występujące stany zapalne na skórze, ale również zapobiega powstawaniu nowych. Powoduje również ujednolicenie kolorytu skóry i zmniejsza jej zaczerwienienie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani takim rodzajem laseroterapii w Poznań Eurodent, to zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Modelowanie twarzy laserem

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się już po 25 roku życia. Z wiekiem, zmniejsza się synteza włókien kolagenowych będących rusztowaniem naszych tkanek zewnętrzynych. Dlatego właśnie, oferujemy Państwu laserowe zabiegi na twarz, dzięki którym Państwa skóra odzyska młodzieńczy blask i witalny wygląd. Zmiany zachodzące wraz z wiekiem w naskórku i skórze właściwej skutkują zmniejszeniem jej jędrności i elastyczności. W Eurodent Poznań medycyna estetyczna to nie tylko laserowe usuwanie trądziku ale również laserowy lifting twarzy. Dzięki tym nowoczesnym metodom, jesteśmy w stanie poprawić owal twarzy i podnieść opadające policzki. Cena liftingu twarzy z użyciem lasera w gabinecie Eurodent, zależy od rozległości zabiegów. Oferujemy Państwu możliwość wykupienia pojedynczych zabiegów, jak i całych pakietów. Nie jest bowiem tajemnicą, że aby efekt modelowania twarzy przy użyciu lasera był zadowalający i długofalowy, konieczne jest przeprowadzenie serii kilku zabiegów w maksymalnie tygodniowych odstępach czasu. Opinie na temat laserowego odmładzania twarzy w Eurodent Poznań są bardzo dobre. Szczególnie, że zabiegi te wykonywane przez naszych specjalistów, są całkowicie bezbolesne i przebiegają w miłej i komfortowej atmosferze.

Nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej

Nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej które wykonujemy, to połączenie działania wiązki laserowej z biomodulacyjnym działaniem specjalistycznych nanodermoceutyków. Laserowe zabiegi na zmarszczki na czole powodują ich widoczne spłycenie. Laserowe usuwanie zmarszczek oferowane w naszym gabinecie, możliwe jest dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu firmy Lasotronix. Odpowiednio dobrane długości fal sprawiają, że możemy przeprowadzać zabiegi medycyny estetycznej bez bólu, igieł i operacji plastycznych. Skóra po naszym laserze na twarz jest widocznie gładsza i bardziej nawilżona. Zabiegi możemy przeprowadzać również u osób z alergiami i chorujących na cukrzycę. Gwarantujemy, że cena laserowego odmładzania skóry w naszym gabinecie będzie korzystniejsza, niż innych metod inwazyjnych. Dlatego właśnie zapraszamy na najnowsze zabiegi medycyny estetycznej do gabinetu Eurodent. Będziecie Państwo zadowoleni.