O nas

Eurodent

W dzisiejszych czasach stomatolog nie powinien już kojarzyć się ze strachem i bólem. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i doświadczeniu lekarza leczenie zębów wcale nie musi być bolesne i nieprzyjemne. W gabinecie Eurodent każdy dentysta to wielki entuzjasta i specjalista w swojej dziedzinie. Nawet chirurgia stomatologiczna czy leczenie kanałowe, dotychczas utożsamiane raczej z niemiłymi odczuciami nie jest już problemem ani dla zestresowanego pacjenta ani dla lekarza.

Leczenie w naszym gabinecie to gwarancja profesjonalizmu i zabiegów stomatologicznych wykonanych z największą starannością. Każdy z naszych pacjentów traktowany jest wyjątkowo i indywidualnie.

 Pamiętajmy, że zdrowe zęby są przepustką do zdrowia całego organizmu i lepszego samopoczucia. Zapraszamy na przeglądy stomatologiczne zarówno dorosłych jak i dzieci. Zaszczepienie u najmłodszych pacjentów odpowiedniej dbałości o higienę jamy ustnej jest najlepszą inwestycją w ich zdrowie. 

W gabinecie Eurodent korzystamy z nowoczesnego sprzętu, który ułatwia diagnostykę oraz wybór najbardziej odpowiedniej metody leczenia.

Wybielanie zębów

Unit dentystyczny
STERN 200 (Stern Weber)

Obecnie unity firmy Stern Weber są najbardziej nowoczesnymi urządzeniami tego typu w Europie. Posiadają wszystkie wymagane prawem europejskim i polskim certyfikaty i atesty. Dzięki wygodnemu siedzisku i oparciu zapewniają ergonomię pracy zespołu medycznego, wygodę pacjenta i zwiększoną funkcjonalność i aseptykę zabiegu