O nas - gabinet stomatologiczny Eurodent Poznań

Kim jesteśmy?

Jeśli szukasz profesjonalnego gabinetu stomatologicznego w Poznaniu, to świetnie trafiłeś. Nasz zespół doświadczonych lekarzy sprawi, że zabiegi będą przebiegać w komfortowej atmosferze. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób zwleka z wizytą u dentysty w obawie przed bólem. Dentyści w Poznań Eurodent to pasjonaci w swojej dziedzinie. Zależy nam, aby przekonać pacjentów do dbania o zęby. Staramy się zaszczepić w każdym zdrowe nawyki, zaczynając już od najmłodszych. Każdy dentysta leczący dzieci w Poznań Eurodent wie, jak ważne jest odpowiednie podejście do małego pacjenta.

Dentyści i ortodonci z Poznania pracujący pasją

Zarówno ortodonta w Poznań Eurodent, jak i pozostali lekarze starają się cały czas zgłębiać swoją wiedzę. Dzięki temu, możemy zaoferować Państwu usługi na bardzo wysokim poziomie. W naszym gabinecie stomatologicznym w Poznaniu pracują lekarze, którzy bardzo dobrze wiedzą jak istotne jest zdrowie jamy ustnej dla zdrowia całego organizmu. Staramy się przeprowadzać szeroką diagnostykę, aby wykluczać ogniska siejące w jamie ustnej i móc wprowadzać najbardziej odpowiednie sposoby leczenia.

Indywidualne podejście w naszym gabinecie stomatologicznym

Wiemy jak istotna jest prawidłowa profilaktyka stomatologiczna. Staramy się dobrać najbardziej odpowiedni plan leczenia, dopasowany zarówno do potrzeb jak i oczekiwań naszych pacjentów. Każdy dentysta w Eurodent Poznań podchodzi do pacjenta z dużą empatią. Bardzo dobrze wiemy, że dla duża ilość pacjentów ma za sobą przykre doświadczenia stomatologiczne. Jako dentyści w Poznań rataje staramy się walczyć ze stereotypami związanymi z naszym zawodem.

Dlaczego warto skorzystać z usług Eurodent Poznań?

W naszym gabinecie stomatologicznym w Poznaniu przyjmujemy zarówno dzieci jak i dorosłych. W związku z tym, że działamy już od wielu lat możemy powiedzieć, że opiekujemy się całymi rodzinami. Cieszymy się, że naszemu doświadczeniu ufają zarówno rodzice jak i dzieci. Bycie dentystą w Poznaniu to wielka odpowiedzialność. Staramy się jako zespół oferować Państwu coraz szerszy zakres usług.

Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Poznaniu

Dla Państwa wygody pracujemy na unicie renomowanej firmy Stern Weber. Nasz sprzęt posiada oczywiście wszystkie wymagane prawem europejski i polskim certyfikaty i atesty. Fotel, dzięki wygodnemu siedzisku i oparciu, zapewnia nie tylko wygodę pacjentowi ale również ergonomię pracy całego zespołu medycznego oraz zwiększoną funkcjonalność i aseptykę. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi mamy możliwość wykonania małoobrazkowych zdjęć zębowych w technologii RVG. W naszym gabinecie stomatologicznym w Poznaniu przeprowadzamy również zabiegi leczenia zębów pod mikroskopem. Wysokiej klasy mikroskop firmy Carl Zeiss daje ogromne możliwości szczególnie podczas leczenia endodontycznego czy estetycznej odbudowy zębów.

Profesjonalne zabiegi stomatologiczne

W ofercie gabinetu stomatologicznego Eurodent Poznań, znajdziecie Państwo również zabiegi z wykorzystaniem lasera diodowego. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt w tej kategorii. W związku z tym dentyści w Poznań Eurodent mogą wykorzystać ten sprzęt zarówno do zabiegów biostymulacyjnych, przeciwbólowych, przy leczeniu szczękościsku czy wspomagająco w procesie gojenia po ekstrakcji zęba. Laser SMARTmPRO firmy Lasotronix pozwala nam również na wykonywanie nieinwazyjnych zabiegów z medycyny estetycznej takich jak lifting twarzy i leczenie trądziku. W naszej ofercie mamy również laserowe wybielanie zębów.

Wysoka jakość i przystępne ceny

W naszej praktyce dentystycznej na ratajach w Poznaniu wykorzystujemy innowacyjny sprzęt oraz materiały stomatologiczne. Staramy się oferować naszym pacjentom pełen zakres zabiegów zarówno z dziedziny stomatologii jak i laserowej medycyny estetycznej. Dzięki nowoczesnemu laserowi możemy z powodzeniem przyspieszyć gojenie się ran poekstrakcyjnych oraz działać rozluźniająco na mięśnie w przypadku szczękościsku. Zabiegi nieinwazyjnej medycyny estetycznej wykonywane w naszym gabinecie stomatologicznym w Poznaniu, w widocznym stopniu poprawiają kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu. 

Gabinet dentystyczny w centrum Poznania

Dentysta Poznań Eurodent, to miejsce na mapie naszego miasta, które ma za sobą już wiele lat istnienia. O długiego czasu pracujemy w tym samym zespole specjalistów, co bezsprzecznie świadczy o tym, że jesteśmy zgrani. Ze względu na bardzo dobrą lokalizację z łatwością można do nas dotrzeć zarówno samochodem, jak i innymi środkami komunikacji. Gabinet stomatologiczny Poznań Eurodent znajduje się przy samej ulicy Katowickiej w sąsiedztwie przystanku tramwajowego. Jesteśmy placówką całkowicie dostosowaną dla osób niepełnosprawnych i na wózkach. Dobre oznakowanie w Google Maps ułatwia dotarcie do nas również taksówkami i innymi podobnymi środkami transportu. 

Wybielanie zębów

Unit dentystyczny
STERN 200 (Stern Weber)

Obecnie unity firmy Stern Weber są najbardziej nowoczesnymi urządzeniami tego typu w Europie. Posiadają wszystkie wymagane prawem europejskim i polskim certyfikaty i atesty. Dzięki wygodnemu siedzisku i oparciu zapewniają ergonomię pracy zespołu medycznego, wygodę pacjenta i zwiększoną funkcjonalność i aseptykę zabiegu